ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  امنیت خودرو  >  قفل پدال  >  قفل پدال Raiton
Click to see the enlarge image


قفل پدال Raiton

قفل پدال مخصوص استفاده برای خودروهای غیر اتومات.

1,850,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

     قفل پدال را یکی از مهم‌ترین عناصر ایمنی خودرو می‌دانند. در میان انواع قفل پدال، قفل پدال Raiton یکی از معروف‌ترین مدل‌های آن است. شاید کسانی که با قفل پدال سر و کار داشته‌اند یک بار قفل های هم مدل قفل پدال Raiton را دیده اند. اما در میان تمام قفل پدال‌های T شکل قفل پدال Raiton کیفیتی دارد که کمتر می‌توان مانند آن را به دست آورد.
قفل پدال از چندین موضع می‌تواند آسیب پذیر باشد یکی از آنها قفل کار شده روی قفل پدال است. این قفل اگر از استحکام بدنه مناسب برخوردار نباشد می‌تواند با یک دریل دستی سوراخ شده و باز شود. قفل پدال Raiton کیفیت قفل بالایی دارد  و به سختی و با صرف زمان زیاد باید آن را سوراخ‌کاری کرد. استفاده از آلیاژ بسیار محکم فولاد کربن در بدنه و به خصوص محورهای  اصلی این قفل پدال سبب شده است در قسمت بدنه هم این قفل مقاومت خوبی در برابر برش‌کاری داشته باشد.
این قفل پدال و تمامی قفل‌های شبیه آن از یک موضع آسیب پذیرند. اگر این قفل پدال را به درستی در پشت پدال‌های ماشین جا نیندازید و به خوبی چفتش نکنید، لقی آن موجب می‌شود، با یک اهرم بتوان آن را از دور پدال درآورد. پس حتما به یاد داشته باشید که قفل پدال Raiton را کاملا پشت پدال‌ها جای دهید. برای این کار بهتر است یک چراغ در قسمت زیر پای راننده جاسازی کنید تا در شب هنگام  از چفت شدن و درست بسته شدن این قفل پدال مطمئن شوید. یکی از نشانه‌های مهم خوب بسته شدن قفل پدال به دور پدال‌ها آن است که محور اصلی قفل پدال کاملا چسبیده به فلاپ پایین فرمان باشد و هیچ گونه لقی و بالا و پایین شدنی در این حالت برای قفل پدال پیش نیاید. 

مزایای قفل پدال Raiton 

این قفل پدال با یک کلید باز و بسته می شود و باز و بسته شدن آن برای کسی که کلید آن را دارد بسیار ساده است البته در شب‌ها کمی باید برای بستن آن دقت به خرج داد.این قفل پدال کاملا برای خودروهای دنده‌‌ای ساخت داخل، ساخته شده از این رو هم مدل‌های این قفل پدال در برند‌های دیگر نیز موجود است. برند Raiton را برای استفاده به عنوان قفل پدال پژو 405 و قفل پدال پرشیا کاملا توصیه می‌کنیم. 
البته باید توجه داشته باشید که Raiton قفل پدال کمیابی نیست که دزدان با مکانیسم آن آشنا نباشند، از این رو برای آن که از ایمنی خودروی خود مطمئن شوید حتما از روش‌های ایمنی دیگر در کنار این قفل پدال استفاده کنید.       
مزیت‌های این قفل پدال به صورت خلاصه عبارت است :
•    استفاده از استوانه فولادی بسیار مقاوم
•    استفاده از آلیاژ فولاد کربن 
•    مناسب برای تمام خودرو‌های ساخت داخل به ویژه 405 و پرشیا
•    قفل کردن آسان  

*
با توجه به نزدیک هم بودن پدال های خودروی پژو 206 و رانا، این محصول برای خودروهای مذکور توصیه نمی شود.
 
موضوعات مرتبط: قفل پدال خودرو ، قفل Raiton، قفل پدال Raiton
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد