ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  امنیت خودرو  >  قفل فرمان  >  قفل فرمان یال
Click to see the enlarge image


قفل فرمان یال

قفل فرمان یال یا بلژیک

400,000 ریال

مدت زمان تحويل: سه تا پنج روز
ناموجود
قفل فرمان یال به نام دیگری هم معروف است و آن قفل فرمان بلژیکی است. این نام دوم ارتباط خاصی با برند این قفل فرمان دارد. قفل فرمان یال محصول شرکت یال سوئد است که کارخانه‌هایی در سراسر جهان به ویژه کشورهای اسکاندیناوی دارد. از جمله در بلژیک. 
اما برای این که قفل فرمان یال را به خوبی بشناسید، باید آشنایی خوبی با برند یال داشته باشید. قفل فرمان یال محصول برند یال بلژیک است. این کمپانی که سازنده هر چیزی است که با ایمنی و امنیت ارتباط  دارد. اساسا یال بلژیک یک کمپانی معروف در زمینه فلز کار است و محصولات فلزی زیادی می‌سازد که در تزئین ساختمان به کار می‌رود. یال انواع دستگیرهای کابینت و یراق آلات ساختمانی را می سازد.
اما در کنار این محصولات قفل و کلید تخصص اصلی یال است. یال در ساخت انواع قفل و کلید اعم از قفل‌های پیشرفته کامپیوتری تا قفل مکانیکی مانند قفل فرمان یال به شدت متخصص است. از این رو انتخاب قفل فرمان یال یک انتخاب بسیار هوشمندانه است. زیرا شما مطمئن هستید که کارخانه ای که این قفل فرمان را ساخته است متخصص ساخت انواع قفل و کلید است و جنسی اروپایی را از برندی تهیه می‌کنید که بیش از 100 سال در ساخت انواع قفل و کلید تبحر و تخصص دارد. 
قفل فرمان یال یک قفل فرمان با فک‌های منحصر به فرد است ضخامت بسیار زیاد این فک ها سبب می‌شود تقریبا نتوان با روش ها برشکاری سبک آن را برید و از فرمان جدا کرد. 
میله میانی قفل که وظیفه درگیری با زبانه های قفل را دارد به صورت شش ضلعی است و از جنس فولاد کربن بلژیکی  است. مابقی اجزای بدنه این قفل نیز از همین فلز بسیار با کیفیت ساخته شده است. همان طور که فک‌ها قفل فرمان یال را نمی توان به سادگی برید، بدنه و میله وسط نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
قفل فرمان یال از سیلندر قفل بسیار با کیفیت و با بدنه ضخیم بهره می‌برد که همین امر سبب می‌شود یال یکی از بهترین برند های ساخت سیلندر قفل باشد و قفل‌های یال به شدت از این ناحیه مقاوم‌اند از این رو به سختی می توان با سوراخ کاری و تخلیه ساچمه‌های قفل فرمان یال آن را باز کرد. 
کلید قفل فرمان یال نیز از نوع کامپیوتری تخت است و مشابه سازی آن کار مشکلی است. البته استفاده از قفل فرمان یال یکی از راه‌های ایمنی خودرو است و باید در کنار قفل چرخ، قفل پدال و دزدگیر از آن استفاده کرد. این چند وسیله ایمنی برای محافظت از ماشین شما سبب می شود که سارقان از صرف وقت زیاد برای دزدیدن ماشین شما منصرف شده به موردهایی که این روش ها را برای محافظت از ماشین خود به کار نبسته اند بپردازند. 
قیمت قفل فرمان یال اندکی از دیگر محصولات مشابه خود بالا تر است و آن هم به خاطر اروپایی ساز بودن این قفل فرمان است و این پرداخت قیمت بالاتر به ایمنی که این قفل فرمان حرفه‌ای برای ماشین شما به وجود می آورد کاملا می‌ارزد. 

نحوه استفاده از قفل فرمان یال

قفل فرمان یال را کاملا بر روی فرمان قرار دهید قسمت انتهایی این قفل فرمان باید کاملا چسبیده به شیشه جلو باشد و قسمت سر قفل فرمان نیز باید رو به پایین و مایل به چپ شود. توجه داشته باشید که قفل باید کاملا در فرمان جای بگیرد و هیچ گونه لقی نداشته باشد.
مزای استفاده از قفل فرمان یال به صورت خلاصه عبارت اند از 
•    ساخت بلژیک
•    دارای سیلندر قفل بسیار مقاوم ضخیم 
•    فک‌های بسیار ضخیم مقاوم در برابر برش 
•    مقاومت بالای بدنه و استوانه اصلی 
•    استفاده از کلید تخت کامپیوتری    

 

موضوعات مرتبط: قفل یال، قفل فرمان خودرو، قفل فرمان یال
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد