ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  امنیت خودرو  >  قفل زاپاس  >  قفل زاپاس مخصوص تمام خودروها
Click to see the enlarge image


قفل زاپاس مخصوص تمام خودروها

مخصوص نگهداری از لاستیک زاپاس

850,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز


     خودرو شما از تمامی جهات در معرض خطر است. این واقعیتی است که علاوه بر خود ماشین، که نیاز به دزدگیر، قفل فرمان و قفل پدال دارد، لوازم دیگر ماشین هم در معرض سرقت است و باید برای محافظت از آن چاره‌ای اندیشید. یکی از این لوازم ایمنی قفل زاپاس برای محافظت از لاستیک زاپاس است. 
لاستیک زاپاس و دزدیدن آن بین سارقان لوازم خودرو بسیار پرطرفدار است و بسیاری از سارقان به صورت تخصصی برای دزدیدن لاستیک زاپاس اقدام می کنند. بسیار از مالکان خودروهایی مانند ال 90 حداقل یک بار دچار این مشکل شده‌اند و لاستیک زاپاس آنها به سرقت رفته است. دلیل آن هم راحتی باز کردن درب صندوق عقب برای سارقان است بردن یک رینگ از ماشین و یک لاستیک زاپاس می‌تواند برای سارقان کاری بسیار بی‌دردسر و بسیار ارزشمند باشد. پس باید همان طور که از کل ماشین در برابر سارقان محافظت می‌کنیم از لاستیک زاپاس هم محافظت به عمل آوریم.
لاستیک زاپاس با وسیله‌ای به نام قفل زاپاس محافظت می‌شود این قفل می‌تواند زاپاس را در جای خود ثابت کرده و مانع از بلند کردن آن بعد از باز کردن صندوق عقب شود. شاید مکانیسم قفل زاپاس ساده باشد و اما روشی بسیار جدی برای سخت تر کردن دزدی خودرو و لوازم آن است.

روش نصب قفل زاپاس 

قفل زاپاس از دو صفحه یک میله و یک قفل تشکیل شده است وقتی زاپاس را از جای خود خارج می کنید در کف ماشین یک پولکی فلزی در مرکز جای زاپاس می‌بینید. با چند ضربه نرم از پایین این پولکی از جا در می‌آید صفحه متحرک را از قفل جدا کرده صفحه ثابت را از خارج در جای پولکی قرار دهید صفحه متحرک بر روی آن بگذارید سپس میله را به کف ماشین پیچ کنید. پیچ را نه خیلی محکم و نه خیلی شل ببندید . 
زاپاس را روی میله مرکزی قفل قرار دهید به گونه‌ای که دایره مرکزی از میله رد شود سپس قفل را روی میله ببندید. 
قفل زاپاس راهی گذر ناپذیر برای دزدان نیست، بلکه کار آنها را مشکل می کند و بر سر راه آنها مانع می‌تراشد در این حالت سارقان خودرو ترجیح می‌دهند به سراغ ماشین‌هایی بروند که آسانتر و از توان ایمنی کمتری برخوردارند.  به عبارت بهتر مالکان ماشین‌هایی که از قفل زاپاس برای محافظت از زاپاس ماشین استفاده می‌کنند به نوعی شانس خود را برای ایمن ماندن از سرقت بالا می‌برند. 
این مدل قفل را می‌توان برای  قفل زاپاس پژو 405، سمند سورن، سمند، پژو پرشیا و پژو 207 استفاده کرد. 
ویژگی های قفل زاپاس عبارت اند از 
•    نصب آسان 
•    متریال بسیار مقاوم 
•    بدون ایجاد مزاحمت در صندوق عقب
•    باز و بسته شدن بسیار آسان  

** این محصول مخصوص خودروهای ایرانی و تولید داخل، در دو مدل پلاستیکی و فلزی تولید و در دسترس مشتریان عزیز قرار گرفته است.
 


موضوعات مرتبط: زاپاس بند خودرو، قفل زاپاس بند
 

 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد