فروش ویژه
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی سواری جنتو GEN2
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی سواری جنتو GEN2

انواع روکش صندلی سواری جنتو در چند طرح متفاوت و بی نظیر و با کیفیت بسیار عالی

4,500,000 ریال
4,050,000ریال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
      فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
روکش صندلی های جنتو GEN2 در مدلها و رنگ های زیر عرضه شده است:
1) تمام چرم ، چرم اسپایسی، تمام پارچه
2) چرم و کتان، چرم و پارچه
رنگ های ارائه شده:
مشکی کرم

 
* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.
 

موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی جنتو، روکش صندلی GEN2تمام چرم، روکش صندلی جن تو تمام چرم، روکش صندلی GEN2، روکش صندلی GEN2 چرم و کتان، روکش صندلی GEN2 چرم و اسپایسی، روکش صندلی GEN2 چرم و پارچه، روکش صندلی جنتو تمام چرم، روکش صندلی جنتو چرم اسپایسی، روکش صندلی جنتو چرم و کتان، روکش صندلی جنتو چرم و پارچه، روکش صندلی GEN2 تمام پارچه، روکش صندلی جنتو تمام پارچه
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما

درباره ما

ایران کارلوکس (عرضه کننده لوازم لوکس خودرو)

امروزه تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی در سطوح و زمینه های مختلف در سراسر دنیا مشغول به فعالیت بوده و هرکدام به نحوی با تجمیع و یکپارچه سازی بازار و محصولات در خود نیازهای روزمره زندگی انسان ها را تأمین می کنند تا هم از اتلاف وقت و انرژی و تحمیل هزینه ی اضافی برای خریداران، و هم از بار سنگین ترافیک شهری و شلوغی بازارها به جهت رفت وآمد و تهیه اقلام موردنیاز، جلوگیری شود.

استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد