ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی پژو پارس جدید
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی پژو پارس جدید

روکش صندلی پژو پرشیا جدید در چند طرح و الگوی متفاوت و جذاب و باکیفیتی بالا

4,500,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
   
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
    فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.

     از نمونه های این روکش، روکش صندلی تمام مخمل بوده و از جنس خوبی برخوردار است. پارچه این روکش از تولید کارگاه های داخلی بوده و کیفیتی مشابه جنس خارجی دارد. ابر این روکش 6 میل بوده و دارای چسبندگی خوب و قدرت نشینمن بالا و حفظ حالت بسیار عالی میباشد. این روکش بسیار آسان و با یک دستمال نمناک به راحتی تمیزمیشود. حتی این روکش کمتر نو خورشید را جذب و مانع از دست رفتن رنگ و عرق کردن میشود. فوم به کار رفته در پاخوری این روکش هم به ظاهر آن اضافه میکند و هم مانع  جذب گرد و غبار به پارچه روکشی و تمیز ماندن خودرو میشود و مانع پاره شدن روکش در برابر ضربه و دیگر موارد میشود. 

روکش صندلی های پژو پارس یا پرشیا در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1) تمام پارچه، چرم سوزنی، تمام مخمل، چرم و پارچه
2)  چرم و اسپایس، چرم و مخمل، تمام چرم
رنگ های ارائه شده:
مشکی، کرم قهوه ایی، قهوه ایی، کرم پلنگی، طوسی، نارنجی، کرم استخوانی، سبز یشمی


* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.
 

موضوعات مرتبط: روکش صندلی پژو پرشیا، روکش صندلی پژو پارس، روکش صندلی پژو  پرشیا تمام مخمل، روکش صندلی پژو پارس تمام مخمل، روکش صندلی پژو پارس چرم و مخمل، روکش صندلی پژو پرشیا چرم و مخمل،  روکش صندلی پژو پارس چرم سوزنی؛ روکش صندلی پژو پرشیا چرم سوزنی، روکش صندلی پژو پرشیا تمام پارچه، روکش صندلی پژو پارس تمام پارچه، روکش صندلی پژو پرشیا تمام چرم، روکش صندلی پژو پارس تمام چرم، روکش صندلی پژو پرشیا چرم اسپایسی، روکش صندلی پژو پارس چرم اسپایسی، روکش صندلی پژو پرشیا چرم و پارچه، روکش صندلی پژو پارس چرم پارچه
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد