ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی پژو 206
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی پژو 206

روکش صندلی پژو 206 در چند طرح متفاوت و جذاب و با کیفیت

3,990,000 ريال
3,710,700ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
     
روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
    روکش صندلی های پژو 206 در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام پارچه، چرم و مخمل، چرم اسپایسی، چرم سوزنی، تمام مخمل
2) مخمل و اسپایسی و چرم و پارچه،تمام چرم، چرم اسپایسی
3) چرم و مخمل،
رنگ های ارائه شده:
طوسی، طوسی آبی ، مشکی قرمز، طوسی مشکی،مشکی آبی طرح دار، مشکی، کرم، نوک مدادی، صورتی جیغ، قهوه ایی،کرم قهوه ایی، نارنجی،

* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 

موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی پژو 206 تمام پارچه، روکش صندلی پژو 206 چرم و مخمل، روکش صندلی پژو 206 مخمل اسپایسی، روکش صندلی پژو 206 چرم و پارچه، روکش صندلی پژو 206 چرم اسپایسی، روکش صندلی پژو 206 چرم سوزنی، روکش صندلی پژو 206 تمام مخمل، روکش صندلی پژو 206 تمام چرم، روکش صندلی پژو 206 چرم اسپایسی، روکش صندلی پژو 206 چرم و مخمل
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد