ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی زانتیا
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی زانتیا

انواعروکش صندلی مخصوص خودروی زانتیا در دو طرح چرمی و مخملی

3,850,000 ریال
3,580,500ریال
مدت زمان تحويل: سه تا پنج روز
زانتیا


     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
    روکش صندلی های زانتیا در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام پارچه
2)تمام مخمل
3)چرم وسط اسپایسی
رنگ های ارائه شده:
طوسی

* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.موضوعات مرتبط: روکش فابریم چرم،روکش فابریک مخمل زانتیا،روکش فابریک،روکش صندلی فابریک زانتیا،روکش صندلی مخمل زانتیا،روکش صندلی چرم زانتیا،روکش صندلی چرم و مخمل زانتیا،نصب روکش صندلی ،فروش عمده روکش صندلی،زانتیا چرم وسط اسپایسی
 
 
روکش صندلی فابریک تمام مخمل زانتیا ( کد 132 )

 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد