ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی کاپرا 2 کابین
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی کاپرا 2 کابین

روکش صندلی کاپرا 2 کابین در چند طرح متفاوت و جذاب و با کیفیت

4,900,000 ریال
4,557,000ریال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیل عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
روکش صندلی های کاپرا در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1) تمام مخمل
2)  چرم و اسپایس، چرم و پارچه
رنگ های ارائه شده:
مشکی، طوسی و ذغالی


* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.
 
موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی کاپرا، روکش صندلی تمام پارچه، روکش صندلی کاپرا تمام پارچه، روکش صندلی کاپرا چرم و مخمل، روکش صندلی کاپرا تمام مخمل، روکش صندلی کاپرا چرم و اسپایسی،انواع روکش صندلی کاپرا 2 کابین چرم و اسپایس،روکش صندلی کاپرا 2 کابین
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد