همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  محصولات اسپرت  >  چراغ جات  >  لامپ Eagle - پایه H11, 880
Click to see the enlarge image


لامپ Eagle - پایه H11, 880

لامپ چراغ جلو، مخصوص خودروهای چراغ با پایه H11 و 880

700,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
      دلایل زیادی را می توان به عنوان عامل تغییر یا تعویض لامپ جلوی خودرو عنوان کرد. شکستی در اثر برخوردهای ناخواسته یا تصادف، کم بودن نور، سوختن یا خراب شدن لامپ، میل به داشتن چراغ های مجهز به تکنولوژی و ... از عمده ی این دلایل هستند. در این میان برخی از برندها به خاطر سابقه و کیفیت مناسب در کنار پایین بودن آمار خرابی و مرجوعی، نسبت به سایرین از بازار به مراتب بهتر و مناسب تری برخوردار هستند.
 
     قیمت این محصولات نیز با توجه به نوع عملکرد، کیفیت و قدرت آنان متفاوت است. محصولاتی که در این سایت به شما عرضه خواهد شد، از زمره محصولات با کیفیت و با میانگین قیمتی مناسب می باشد.
 
    نکته حائز اهمیت در این خصوص، انتخاب صحیح لامپ می باشد. به طوریکه لامپ خریداری شده قابل نصب بر روی خودروی شما باشد. ازین رو فایل زیر تهیه و در دسترس شما کاربر عزیز قرار گرفته تا بتوانید از طریق آن نسبت به خریدی متناسب با خودروی خود اقدام نمایید.
 
راهنمای انتخاب لامپ های گازی مخصوص چراغ جلوی خودرو

* لطفا پس از مشخص نمودن نوع محصول مناسب خودروی خود از طریق صفحه فوق، نام و نوع مدل محصول را در قسمت "توضیحات" هنگام درج آدرس وارد نمایید.
** این محصول در دو زنگ زرد و یخی موجود است.

*** این محصول در تمام پایه ها موجود است.
 
موضوعات مرتبط: لامپ گازی خودرو، لامپ گازی، لامپ هالوژن، چراغ جلوی خودرو، چراغ جلو خودرو، چراغ جلو ماشین، لامپ Eagle - پایه H11, 880
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد