همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی برلیانس 220 و 230
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی برلیانس 220 و 230

انواع روکش صندلی برلیانس 220 و 230 در چند طرح متفاوت

4,500,000 ریال
4,185,000ریال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
    روکش صندلی های برلیانس 220 و برلیانس 230 در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام چرم ، تمام پارچه
2) چرم و اسپایس 
رنگ های ارائه شده:
مشکی کرم


* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 
موضوعات مرتبط: فروش عمده روکش صندلی، روکش صندلی، روکش صندلی برلیانس 220، روکش صندلی تمام چرم، روکش صندلی برلیانس 220 تمام چرم، روکش صندلی چرم وسط اسپایسی، روکش صندلی برلیانس 220 چرم وسط اسپایسی، روکش صندلی برلیانس 230، روکش صندلی تمام چرم، روکش صندلی برلیانس 230 تمام چرم، روکش صندلی برلیانس 230 چرم وسط اسپایسی
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد