همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  محصولات اسپرت  >  چراغ جات  >  لامپ LED Headlight 7s - نسل هفتم
Click to see the enlarge image


لامپ LED Headlight 7s - نسل هفتم

لامپ هدلایت نسل هفت، با قابلیت های بسیار بالا و مصرف پایین

2,500,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

   چراغ های هدلایت، از مجموعه کالاهای مورد استقبال زیاد در بین علاقمندان به اقلام لوکس خودرو می باشد که به دلیل تنوع و البته مورد استفاده ی بالای آن از بازار نسبتا خوبی هم برخوردار است. ازین رو معرفی و انتخاب صحیح از طرف فروشنده و خریدار منجر به یک انتخاب مقبول و رضایت دوطرف می گردد
   
مجموعه چراغ های هدلایت برای خودروها در سه قسمت چراغ اصلی، چراغ کوچک و پروژکتور مورد استفاده هستند که بسته به توان لامپ ها و البته نوع خودرو، مکان استفاده ی هرکدام متفاوت خواهد بود. برای اینکه بتوان انتخابی صحیح انجام داد، لازم است تا نسبت به مدل پایه ی لامپ مخصوص خودروی خود آگاهی داشته باشید. ما در اینجا برای رضایت و البته سهولت در انتخاب شما، فایل راهنمایی را تهیه و در آن انواع لامپ های مخصوص هرخودرو  را در دسترس شما قرار داده ایم تا بتوانید از آن برای انتخاب محصول خود به درستی استفاده نمایید.

ولتاژ 9 تا 30 ولت
توان 60 وات
از نوع COB
رنگ 6000 کلوین
خاصیت ضد آب
خنک کننده هیت سینک ابریشمی


  این محصول به دلیل قدرت و توان بالا، و داشتن عمر مفیدی قریب به 30هزار ساعت، جزء محصولات پرفروش حال حاضر در بازار قرار میگیرد. از مزایای این لامپ، داشتن خنک کننده مسی می باشد که علاوه بر کاهش مصرف، انعطاف بیشتری را نیز برای لامپ به ارمغان می آورد به طوری که مشکلی برای جا زدن آن در کاسه چراغ های خودروهای مختلف وجود نخواهد داشت. برای این مورد لازم است تا پس از جا زدن لامپ در داخل کاسه چراغ، خنک کننده های مسی انعطاف پذیر را به شکل  کاملا جدا از هم در داخل کاسه باز کنید.

راهنمای انتخاب چراغ های هدلایت
 
**  لطفا پس از مشخص نمودن نوع محصول مناسب خودروی خود از طریق صفحه فوق، نام و نوع مدل محصول را در قسمت "توضیحات" هنگام درج آدرس وارد نمایید.


موضوعات مرتبط:  هدلایت 7s، هدلایت نسل 7، هدلایت نسل هفت، لامپ هدلایت
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد