همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  محصولات اسپرت  >  چراغ جات  >  لامپ 6 SMD سیلیکونی 5730
Click to see the enlarge image


لامپ 6 SMD سیلیکونی 5730

لامپ 6 SMD سیلیکونی قابل نصب درکاسه چراغ تمامی خودروها بعنوان چراغ شب

150,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

COB     
در معنای لغوی اختصاری از کلمات "Chips on Board" بوده که در واقع به معنی چیپ یا تراشه‌هایی بر روی یک تخته یا بورد می باشد. در این فناوری جدید ، تعدادی لامپ LED به صورت بر روی یک بورد و ماژول سوار شده  به صورتی که زمان استفاده و در حالت روشن به صورت یک لامپ یک تکه دیده می شوند.
 
مزایای لامپ COB

     همانطور که می دانید ال ای دی (LED) ها درکنار رشد فوقع العاده‌شان به عنوان یک فناوری نو، دارای بازده نوری خوب و طول عمر فوق العاده ای هستند. اما مشکل اصلی این لامپ ها در این است که به خطار انتشار نور بسیار زیاد در سایز کوچک و تفاوتی که نسبت به سایر منابع نوری مانند لامپ های فلورسنت یا مهتابی ها دارند، باعث آزار بصری مخاطبان می گردد. یکی از راه حل‌های ارائه شده برای حل این مشکل، مورد قرار دادن یک پوشش پخش کننده نور است، که این مورد نیز باعث هدردهی نور می شود.

     اینجاست که COB وارد می شود. لامپ های COB این مشکلات را ندارند ، از این جهت که این لامپ ها به عنوان منبع تولید نور، نور را در مساحت بیشتری تولید می کند که این باعث خیرگی کمتری نسبت به منابع LED می شود. علاوه بر آن در عین حال نیزنیازی به پوشش خارجی ندارد و این خود باعث جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و نور می شود.

     در کنار تمام این موارد، باید اشاره کرد که تولید کنندگان LED می توانند با تولید این محصول در سایز های کوچک، نوری با بازده بیشتر تولید کنند. برای نمونه یک LED در بهترین حالت می تواند تا ۲۴۹  لومن به ازای هر وات تولید کند (به ازای ۲۰ میلی آمپر جریان) ، این در حالی است که یک منبع نور LED بزرگ تر نهایتا تا ۱۶۱ لومن بر وات قادر (به ازای ۳۵۰ میلی آمپر جریان)  به تولید نور می باشد. این کاهش بازدهی، به دلیل سایز بزرگ تر و جریان کشی بیشتر حاصل می گردد. ازین رو لامپ های COB می توانند مجموعه ای از لامپ هایLED  کوچک تر باشند.

با ورودی برق: 12
v/DC شهری
و تعداد LED بکار رفته در محصول: 6 عدد


موضوعات مرتبط: SMD خودرو، لامپ چراغ کوچک خودرو، لامپ چراغ کوچک، لامپ اس ام دی 14 تایی، لامپ اس ام دی خودرو
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد