همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی کوییک
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی کوییک

انواع روکش صندلی مخصوص کوییک

2,750,000 ريال
2,557,500ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

  
روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیل عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.

     این روکشها از انواع مخمل ساده با ابر 6 میل و ابر طرح دار با ابر 8میل دوخته شده است. قسمت تکیه گاه این روکش از ضخامت بیشتری برخوردار است که خود باعث راحتی بیشتر راننده در سفرهای طولانی خواهد شد. مشخص بودن خط دوخت این محصول به خاطر شیوه ی دوخت درشت آن صرفا به خاطر زیبایی آن بوده که نسبت به طرح آن از نمای بارزتری برخوردار است. دوخت های این روکش ازکیفیتی عالی برخوردار است و در برابر سایش و کشش و وزن بالا مقاومت قابل توجهی دارد. این روکش بسیار مقاوم در برابر گرما وسرمای شدید و بسیار مناسب برای رانندگی طولانی  مدت میباشد و راننده با آن همیشه احساس آرامش دارد این روکش پاخوری دارد که ازکثیف شدن و لک دار شدن روکش جلوگیری و بایک دستمال نمناک به راحتی پاک میشود.

روکش صندلی های کوییک در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1) تمام پارچه
رنگ های ارائه شده:
مشکی، طوسی و ذغالی


* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 


 موضوعات مرتبط: روکش صندلی،روکش صندلی مخصوص کوییک،روکش صندلی کوییک،روکش صندلی مخصوص خودرو کوییک،روکش،روکش کوییک
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد