لیفان 820

روکش صندلی فابریک لیفان 820

معرفی لیفان 820

لیفان 820 لوکس‌ترین خودروی ساخت چین در ایران است. این خودرو به سال 2014 در نمایشگاه خودرو پکن رونمایی شد. 820 با پیشرانه 2.4 لیتری وارد ایران شد. لیفان820 دارای یک جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته‌ی اتوماتیک است که وظیفه انتقال نیرو را دارد. این گیربکس در DSI استرالیا تولید میشود که پیش از این سابقه همکاری با خودروسازی‌هایی مانند فورد را داشته است.

سواری این خودرو بسیار نرم است هرچند صندلی‌ها کمی خشک است. در طراحی این خودرو نمیتوان فراموش کرد که درون کابین به شدت با تویوتا کمری همخوانی دارد. هرچند اگر در دو خودرو بنشینید، میتوانید به سادگی متوجه شوید کدام یک محصول چین است و کدام یک محصول ژاپن.
طراحی بیرونی خودرو داستان دیگری دارد، شما میتوانید در قسمت‌هایی از 820 حال‌وهوای آئودی A4 را تجربه کنید و در بخش‌هایی از این خودروی چینی، سوناتا را مشاهده کنید. 820 ابعادی کمی بزرگ‌تر نسبت به کمری دارد. فاصله محورهای لیفان 820 باعث شده تا فضای بسیار مناسبی در اختیار سرنشینان قرارداده شود.

از ایرادات این خودرو میتوان به میزان مصرف بالا سوخت اشاره کرد. هرچند سایت‌های مرجع میانگین مصرف را عددی نزدیک به 8 اعلام میکنند اما در عمل 820 خوش اشتهاتر از این اعداد است.
در کابین که می‌نشینید بی‌کیفیت بودن برخی ادوات داشبورد کاملا نمایان است. اما نباید زیبایی زیر دسته‌دنده و کلیدهای رودری‌ها را هم نادیده گرفت. مانیتور استفاده شده در این خودرو جزء سیستم‌های پیشرفته به شمار میرود و از نکات مثبت این خودرو محسوب میشود. در مجموع لیفان 820 را میتوان خودرویی بزرگ، خانوادگی، دارای سواری نرم توصیف کرد. مصرف بالای سوخت، کیفیت پایین برخی ادوات داخل اتاق و بازار دست دوم ضعیف از نکات منفی این خودرو بشمار می‌آید.

ایران‌کارلوکس روکش صندلی های لیفان 820 را برای شما عزیزان آماده کرده است تا با قیمتی رقابتی بتوانید آن را تهیه کنید.