توصیه های کارلوکسی

برف پاک کن ژله ای یا فابریک

1398/1/17 شنبه
به طور کلی دونوع برف پاک کن در بازار خودرو رایج است؛ فلزی یا فابریک ( که معمولا فقط توسط کارخانه بر روی خودرو نصب می شود ) ژله ای یا اسپرت ( که باید به صورت اختیاری خریداری و با تیغه فلزی جایگزین شود ) تیغه های اسپرت یا ژله ای (مگانی) به دلیل انعطاف بیشتر در جنس و بدنه خود نسبت به تیغه های فابریک، هم عمر بیشتری دارند
.
به طور کلی دونوع برف پاک کن در بازار خودرو رایج است؛ فلزی یا فابریک ( که معمولا فقط توسط کارخانه بر روی خودرو نصب می شود ) ژله ای یا اسپرت ( که باید به صورت اختیاری خریداری و با تیغه فلزی جایگزین شود ) تیغه های اسپرت یا ژله ای (مگانی) به دلیل انعطاف بیشتر در جنس و بدنه خود نسبت به تیغه های فابریک، هم عمر بیشتری دارند و می توانند به مراتب در مقابل اثرات سوء نور خورشید و خشکی آب و هوا و ... مقاومت کنند و هم در مواقع استفاده به خاطر چسبندگی بیشتر روی شیشه، می توانند با تمیزتر کردن شیشه سطح دید را در شرایط بارانی افزایش داده و حتی از ایجاد خط و خش احتمالی به خاطر کارکرد زیاد برروی شیشه جلوگیری می کنند. البته در مورد برف پاک کن های فابریک یا فلزی هم این نظریه وحود دارد که در فصول سرما و به هنگام یخ زدگی بر روی شیشه خودرو، نسبت به تیغه های اسپرت یا ژله ای از استحکام و قدرت پاک کنندگی بیشتری برخوردارند. در انتها تصمیم بر عهده شما و سلیقه شماست.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
نسخه قابل چاپ
تماس با ما

درباره ما

ایران کارلوکس (عرضه کننده لوازم لوکس خودرو)

امروزه تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی در سطوح و زمینه های مختلف در سراسر دنیا مشغول به فعالیت بوده و هرکدام به نحوی با تجمیع و یکپارچه سازی بازار و محصولات در خود نیازهای روزمره زندگی انسان ها را تأمین می کنند تا هم از اتلاف وقت و انرژی و تحمیل هزینه ی اضافی برای خریداران، و هم از بار سنگین ترافیک شهری و شلوغی بازارها به جهت رفت وآمد و تهیه اقلام موردنیاز، جلوگیری شود.

استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد