.
ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  امنیت خودرو  >  قفل فرمان  >  قفل فرمان چنگکی دوبل (بی دسته)
Click to see the enlarge image


قفل فرمان چنگکی دوبل (بی دسته)

قفل فرمان چنگکی دوبل، قابل استفاده برای تمام خودروها.

1,260,000 ریال

مدت زمان تحويل: سه تا پنج روز
 
     وسیله‌ای به شکل یک میله‌ی کشویی که آن را به جهت جلوگیری از چرخش و گردش فرمان، به آن متصل می کنند. عموما قفل فرمان از فلزات مستحکمی ساخته شده است و به همین دلیل بریدن آن کار چندان ساده‌ای نیست. سادگی در استفاده از قفل فرمان، از اصلی ترین مزایای استفاده از آن است. همچنین به علت کشویی بودن و قابلیت تغییر اندازه، می‌توان آن را به راحتی زیر صندلی یا در صندوق قرار داد.
 
     با این که استفاده از این محصول آسان است، اما بعضی اشخاص، به مرور از فرایند تکراری استفاده از آن خسته می‌شوند. از همین جهت است که تنوع این محصولات رو به افزایش است. تنوع در کنار افزایش ضریب ایمنی و همچنین سعی در زیباتر کردن محصولات، عواملی هستند که باعث ورود مدل های جدید به بازارهستند.
 
     این محصول دارای قیمتی مناسب، به همراه کارایی بسیار بالا می باشد. باید توجه نمود که استفاده ازین محصولات به هیچ عنوان تضمینی برای جلوگیری از سرقت به حساب نمی آید. و حفظ سایر نکات ایمنی نیز باید همیشه در اولویت خودرو سواران باشد.
 
* این محصول جزء محصولات با رده کیفیتی بالا بوده که نحوه ی نصب و استفاده از آن بسیار ساده و دارای طراحی مناسب می باشد. قیمت مناسب این محصول نیز بر محبوبیت این محصول افزوده است.
 
 موضوعات مرتبط: قفل فرمان چنگکی دوبل بی دسته، قفل فرمان چنگکی دوبل، قفل فرمان چنگکی بی دسته، قفل فرمان دوبل، قفل فرمان چنگکی
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
ادامه خريد