ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی هیوندای توسان ix35
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی هیوندای توسان ix35

انواع روکش صندلی هیوندای توسان در چند طرح متفاوت و جذاب و با کیفیت بسیار بالا

6,500,000 ريال
6,045,000ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
    روکش صندلی های هیوندای توسان در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام چرم، تمام مخمل
2) چرم اسپایس ، چرم و پارچه
رنگ های ارائه شده:
طوسی، زرشکی، مشکی

   * تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.


موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی توسان، روکش صندلی هیوندای توسان، روکش صندلی هیوندای توسان تمام چرم، روکش صندلی هیوندای توسان تمام مخمل، روکش صندلی توسان تمام مخمل، روکش صندلی هیوندای توسان چرم اسپایسی، روکش صندلی توسان چرم اسپایسی، روکش صندلی هیوندای توسان چرم و پارچه، روکش صندلی توسان چرم و پارچه، روکش صندلی هیوندای توسان IX35، روکش صندلی هیوندای توسان IX35 تمام چرم، روکش صندلی هیوندای توسان IX35 چرم اسپایسی، روکش صندلی هیوندای توسان IX35 چرم و پارچه، روکش صندلی هیوندای توسان IX35 تمام مخمل
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد