ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی هیوندای آزرا
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی هیوندای آزرا

روکش صندلی هیوندا آزرا در چند طرح متفاوت و جذاب و با کیفیت

5,150,000 ريال
4,789,500ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو ماه
 
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 

    روکش صندلی های هیوندای آزرا در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام چرم
رنگ های ارائه شده:
کرم استخوانی

** لطفا به هنگام خرید دقت نمایید اگر بیش از بیست روز از تاریخ درج این محصول گذشته است، حتما قبل از ثبت سفارش بوسیله تماس با امور مشتریان از موجودی و قیمت آن اطمینان حاصل نمایید.


موضوعات مرتبط: روکش صندلی آزرا،روکش صندلی آزرا چرم وسط اسپایسی،روکش صندلی آزرا چرم وسط سوزنی،روکش صندلی چرم وسط سوزنی،روکش صندلی،فروش عمده روکش صندلی
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد