دزدگیر ماشین

   دزدگیر ماشین
برای انتخاب هر یک از برند ها و دسته بندی های دزدگیر ماشین در ایران کارلوکس بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

دزدگیر ماشین یکی از مهم‌ترین ابزارهای امنیت خودرو شماست و شما می‌توانید با انتخاب یک دزدگیر ماشین قوی و به‌روز از ایران کارلوکس تا حد بسیار بالایی امنیت ماشین خود را تضمین کنید. 
استفاده از بهترین دزدگیرهای ماشین با برندهای جا افتاده مانند دزدگیر ماجیکار و دزدگیر ایزیکار می‌تواند در حکم بیمه سرقت ماشین شما باشد. البته بسیار از مدل‌های دزدگیر ماشین به همراه خود یک بیمه نامه رایگان سرقت را دارند. دزدگیر ماجیکار M125AS یک سال بیمه سرقت بیمه آسیا را با خود به همراه دارد و این خود سندی بر اعتبار توانایی این دزدگیر ماجیکار است.
این واقعیتی است که یک شرکت بیمه اگر از کارکرد امنیت بالای این دزدگیر خودرو مطمئن نبود هیچگاه با قیمتی کاملا مناسب به همراه دزدگیر این بیمه‌نامه را در اختیار شما نمی‌گذاشت.
اما دزدگیر ماشین دیگر یک دستگاه ساده حساس به حرکت و تکان ماشین نیست. دزدگیر های ماجیکار و  ایزیکار و برخی دیگر از برندهای دزدگیر ماشین اکنون توانایی‌های بسیار زیادی را در خود نهفته‌اند که عملا آنها را به قلب حسگرهای ماشین بدل می‌کند. 
در انواع دزدگیر ماشین یک نکته بسیار اهمیت دارد و آن برد دزدگیر است. دزدگیر های خوب اغلب از بردی بیش از یک کیلومتر برخوردارند اما این برد در سطح صاف به این اندازه میرسد و باید توجه داشته باشید که بهترین فاصله در شهرها برای دزدگیر 400 متر است و کارایی و سیگنال رسانی دزدگیر ماشین در این فاصله از بهترین کیفیت برخوردار است. پس سعی کنید ماشین خود را در فاصله ای بیش از چهارصد متر از خود پارک نکنید.
اما برخی ویژگی‌ها در دزدگیر ماشین‌های پیشرفته وجود دارد که  آنها را بیشتر از آن که برای ایمنی ماشین مهیا کنند برای رفاه حال راننده ماشین طراحی شده است. دزدگیر ماشین با قابلیت "کیلس" یکی از این قبیل امکانات رفاهی است.  دزدگیر های کیلس این امکان را به شما می دهند که در روزهای سرد زمستان از راه دور ماشین را روشن کنید تا بخاری ماشین آن را گرم کرده و در هنگام سوار شدن ماشین دیگر احساس سرمای داخل اتاق را نداشته باشید.
دزدگیر خودرو باید از امکانات خاص دیگری نیز بهره ببرد مانند 
•    تعدادی حسگر كه می‌تواند سویچ‌ها، حس‌گر فشار و ردياب حركت را شامل شود.
•    يك آژير که معمولا می‌تواند به چند شكل صدا توليد كند كه بسته به سليقه خودتان می‌توانید هرکدام را فعال كنيد.
•    گيرنده راديو که امكان كنترل با استفاده از دكمه، بدون نياز به سيم را فراهم می‌کند.
•    باتري كمكي که در صورت قطع باتري اصلي می‌تواند كار كند و مانع از خارج شدن دزدگیر از مدار شود.
•    واحد كنترل كامپيوتری كه به نوعی مغز دزدگیر با شما می‌آید و امكان نمايش هر صدا و هر چيزي از هشداردهنده را فراهم می‌کند.


 نگاهی به قیمت  دزدگیر ماشین
 

دزدگیر ماجیکار سلطان بی رقیب دزدگیر های خودرو در ایران است البته اگر به دنبال دزدگیر ماشین ارزان هستید به هیچ عنوان به سراغ ماجیکار نروید زیرا قیمت دزدگیر ماجیکار نسبت به دیگر دزدگیر ماشین ها بیشتر است ولی در ازای این  قیمت کیفیتی چندین برابر بیشتر از دیگر برندها دریافت می‌کنید که کاملا هم طبیعی است.
دزدگیر ایزیکار هم بعد از ماجیکار مقام دوم را به خود اختصاص می‌دهد شاید کارکردهای این دو دزدگیر در مدل‌های مختلف شبیه هم باشد اما گزارش‌های سرقت از ماشین‌هایی که این دو برند بسیار قوی را در خود دارند از دیگر برند‌ها کمتر بوده است. ایزیکار هم در مقام دوم یکی از بهترین‌های بازار است و اگر یک دزدگیر قدیمی و ساده از برندی گران قیمت را می خواهید انتخاب کنید، بهتر است با همان قیمت یک دزدگیر پیشرفته ایزیکار را بخرید.
دیگر برند خوب دزدگیر نیز سیلورن است اما هرگز امکانات و کیفیت آن به اندازه ایزیکار و ماجیکار نمی‌رسد اما اگر یک دزدگیر ماشین ارزان می‌خواهید ما سیلورن را به شما توصیه می‌کنیم. 
برای آن که به راحتی  بتوانید دزدگیر خود را انتخاب کنید ما از همین صفحه شما را به صفحه محصولات ایران کارلوکس هدایت می کنیم. اما کار این صفحه با معرفی برند های خوب دزدگیر ماشین به پایان نمی‌رسد. 
شما در ایران کارلوکس می‌توانید قطعات دزدگیر ماشین مانند چشمی دزدگیر ماشین را نیز تهیه کنید تا اگر دزدگیر ماشین شما دچار مشکلی شده است به راحتی با قطعه اصل آن را تعمیر کنید. 


نصب دزدگیر ماشین

 

یکی از کارهایی است که باید به دقت انجام شود. اگر بهترین دزدگیر ماشین را هم برای ماشین خود تهیه کنید و آن را در به صورت غیر استاندارد در ماشینتان جاگذاری کنید دزدگیر شما عملا کارایی نخواهد داشت. 
این واقعیتی است که نصب دزدگیر ماشین به هیچ عنوان کار افراد عادی نیست و شما باید نصاب حرفه‌ای دزدگیر ماشین باشید تا بتوانید و بدانید دزدگیر را در کدام قسمت ماشین نصب کنید تا از دسترس دزدان در امان باشد. از این رو همیشه از فروشگاه خود بخواهید حرفه‌ای‌ترین نصاب دزدگیر را برای شما تهیه کنند.

برای انتخاب هر یک از برند ها و دسته بندی های دزدگیر ماشین در ایران کارلوکس  بر روی لینک های زیر کلیک کنید.