ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  امنیت خودرو  >  قفل فرمان  >  قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه
Click to see the enlarge image


قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه

قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه مناسب برای تمام خودروها.

2,200,000 ریال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

    برای خودرو خود چه قفل فرمانی را انتخاب می‌کنید؟ آیا با عوض کردن خودرو، باید قفل فرمان خود را هم عوض کنید. این سوال یک جواب دارد و آن هم این است که قفل فرمانی را انتخاب کنید که به هر خودرویی بخورد و مناسب هر خودرویی باشد. قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه یکی از این قفل فرمان هاست که عملا به هر خودرویی می‌خورد و مناسب هر خودرویی است.
قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه تمام ویژگی های یک قفل فرمان خوب را دارد. این قفل فرمان از چهار چنگک برای اتصال به فرمان استفاده می‌کند و از این رو کاملا در فرمان شما با هر ضخامت فومی چفت می‌شود. همین طور دو میله محوری دارد و کار بریدن آن بسیار سخت تر از دیگر قفل فرمان ها ست. همین طور برای این که فلز فولادی قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه به بدنه داخلی ماشین آسیبی وارد نکند تمام سطح این قفل از فوم با جنس مناسب پوشیده شده است. فوم پوشاننده قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه به سبب استفاده معمول از این قفل فرمان پاره نمی شود و از این رو تقریبا استهلاک ندارد.
قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه دو میله محوری دارد که در میان آن نیز یک شبکه فلز فولادی قرار گرفته است. این فلز فولادی شبکه‌ای دو کاربرد مهم دارد یک تقویت کننده استحکام میله‌های اصلی است و دیگر نمی‌توان با یک دیلم این دو میله را تا حدی خم کرد و قفل فرمان را از دور فرمان آزاد کرد. ویژگی دیگر این شبکه قفل فرمان نیز آن است که، قفل فرمان کاملا روی قسمت ایربگ فرمان را می‌پوشاند و دیگر سارقان این قطعه را به راحتی نمی توانند به سرقت ببرند. 
جنس میله‌ها بدنه و چنگک‌های قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه  همه از فولاد کربن بسیار قوی است شاید در قیاس با دیگر قفل فرمان‌ها به خصوص قفل فرمان‌های سنگین تک تک میله‌ها و چنگک‌های قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه کمی ضعیف به نظر بیایند اما در کنار هم به یک قفل فرمان بسیار کار آمد بدل میشوند. 
از قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه برای قفل فرمان l90 و قفل فرمان 206 می‌توان استفاده کرد و روی این ماشین‌ها بهتر از دیگر ماشین‌های جواب می دهد. قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه از یک کلید کامپیوتری تخت منحصر به فرد استفاده می‌کند شیار و تمام قسمت قفل در بخش بالایی قرار دارد و دسترسی به آن برای باز کردن با کلید آسان است. حالت تخت سیلندر این قفل هم کار کپی کردن و تخریب سیلندر را بسیار مشکل می‌کند و باید حتما آن را با دستگاه برش سنگین برید که عملا برای سارقان استفاده از این گونه دستگاه ها ممکن نیست. 
البته قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه باز نشدنی نیست. این قفل را هم سارقان حرفه‌ای باز می‌کنند و شما باید در کنار این قفل فرمان از دیگر روش ها ایمنی خودرو استفاده کنید. این روش‌ها در کنار استفاده از قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه ضریب امنیت خودرو شما را به طرز چشمگیری بالا می برد. سارقان حرفه‌ای هیچ وقت به سراغ ماشینی نمی‌روند که از چند روش ایمنی استفاده کرده باشد و وقت زیادی را برای دزدی از آنها بگیرد. همیشه برای سارقان مرود های آسان جذاب تر است. 
ویژگی های  قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه
•    داشتن دو میله محوری 
•    استفاده از شبکه فلزی برای محافظت کامل از ایربگ فرمان
•    پوشش فوم سراسری
•    کلید تخت کامپیوتری با سیلندر تخت   

 
* این محصول جزء محصولات با رده کیفیتی بسیار بالا بوده که نحوه ی نصب و استفاده از آن بسیار ساده و دارای طراحی مناسب می باشد. قیمت مناسب این محصول نیز بر محبوبیت این محصول افزوده است.
 
 موضوعات مرتبط: قفل فرمان چنگکی دوبل شبکه، قفل فرمان شبکه، قفل فرمان دوبل، قفل چنگکی دوبل شبکه، قفل فرمان دوبل شبکه، قفل فرمان چنگکی
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد