ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی مگان سواری 2000
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی مگان سواری 2000

انواع روکش صندلی مگان سواری در طرح ها و مدل های متفاوت مگان 2000

4,700,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 

     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیل عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.

     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 

    روکش صندلی های مگان 2000 در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام پارچه، تمام چرم
2) چرم و اسپایس و چرم و پارچه، چرم و مخمل
رنگ های ارائه شده:
کرم، سدری، مشکی 

 
* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.


موضوعات مرتبط: روکش صندلی مگان 2000، روکش صندلی مگان چرم و مخمل، روکش صندلی مگان چرم و پارچه، روکش صندلی مگان تمام چرم، روکش صندلی مگان تمام مخمل، روکش صندلی مگان مخمل و پارچه، روکش صندلی مگان چرم و اسپایسی، روکش صندلی مگان مخمل و اسپایسی، روکش صندلی مگان
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد