ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی ال 90
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی ال 90

انواع روکش صندلی های ال 90 در چند طرح متفاوت، جذاب و با کیفیتی بالا

4,500,000 ريال
4,185,000ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

 روکش صندلی ال 90 در انواع مختلف

روکش صندلی ال 90 محصولی است که به خوبی میان دارندگان این خودرو سواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از  صندلی ال 90 خود تن به خرید یک روکش صندلی ال 90 ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای ماشین کاری سخت و چالش برانگیز می‌شود. حال اگر محدودیت‌ها و ترافیک‌های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
شما اگر یک ال 90 دسته دوم خریده باشید در ابتدا باید روکش صندلی های ماشین را عوض کنید. زیرا صندلی‌ها و روکش صندلی ‌های قدیمی ماشین کثیف هستند و بهتر است با خرید یک دست روکش صندلی ال 90 که کاملا مناسب ماشین شما است، حس تمیزی را به ماشین خود دعوت کنید.
در حالت دیگر، شما یک ال نود صفر از کارخانه تحویل گرفته‌اید. در این حالت باید تمام تلاش خود را بر آن صرف کنید که ماشین شما تا مدت‌ها حس نویی و تازگی را داشته باشد. خرید یک دست روکش صندلی مخصوص ال 90 می‌تواند ماشین شما را تا مدت‌ها با حسی از تازگی همراه کند. از سویی رنگ صندلی‌های فابریک ال 90 اصلا به رنگ این ماشین به خصوص رنگ سفید آن نمی‌آید. 
روکش صندلی L90 در طرح‌ها و رنگ‌های بسیار گوناگونی تولید شده و در ایران کارلوکس به شما عرضه می‌گردد. شما می‌دانید که ال ۹۰ ماشینی است که در رنگ‌های متنوعی تولید نمی‌شود و بیشتر آنها سفید و نوک مدادی هستند. حال شما در انتخاب رنگ ماشینتان چندان دستتان باز نیست، چرا با خرید یک دست روکش صندلی بسیار مرغوب برای ماشین خود، این نقطه ضعف را جبران نکنید.

 روکش چرم صندلی ال 90

روکش چرم صندلی ال 90 یک از آن انتخاب‌هایی است که سلیقه خاص خریدار آن را می‌رساند. شما با استفاده از روکش صندلی ال 90 چرم می‌توانید زیبایی اسپرت بسیار حیرت برانگیزی را به ماشین خود هدیه دهید. همان طور که می‌دانید ال 90 یکی از آن ماشین‌هایی است که برای اسپرت شدن گزینه‌ای تمام کمال به حساب می‌آید. استفاده از چهار حلقه رینگ اسپرت به همراه کوتاه کردن فنر‌های ماشین تقریبا برای هر ال نودی یک ضررورت به حساب می‌آید. حالا شما ماشین زیبای سفید رنگ خود را با یک روکش چرم صندلی یا روکش صندلی ال 90 مخمل مشکی تصور کنید. یکی از خوش رکاب‌ترین ماشین‌های ممکن را برای شما فراهم می‌آید که هر کس با نشستن در آن لذت رانندگی و ماشین سواری به وضوح حس می‌کند.
ایران کارلوکس برای آن که رضایت خاطر شما را به صورت کامل فراهم آورده باشد. روکش صندلی ال 90 را نه در چند رنگ و طرح محدود بلکه، در ده‌ها طرح و رنگ بسیار متنوع فراهم آورده است. تا شما برای انتخاب این کالای مهم ماشینتان با دستی باز  داشته باشید. 
انواع روکش صندلی ال 90 در مدل‌ها و رنگ‌های زیر عرضه شده است.
1) تمام چرم، مخمل پاخوری چرم، روکش صندلی چرم اسپایسی مخصوص ال 90
2) تمام مخمل، تمام پارچه
رنگ های ارائه شده:
طوسی،طوسی مشکی، طوسی حنایی، مشکی

    * تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت هستند.
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد