ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی L90
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی L90

انواع روکش صندلی های L90 در چند طرح متفاوت، جذاب و با کیفیتی بالا

4,500,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
   
 
   روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.

 
   
روکش صندلی های رنو L90 در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام چرم، مخمل پاخوری چرم، چرم اسپایسی
2) تمام مخمل، تمام پارچه
رنگ های ارائه شده:
طوسی،طوسی مشکی، طوسی حنایی، مشکی


 
  * تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.
 
موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی رنو L90، روکش صندلی L90، روکش صندلی رنو L90 تمام چرم، روکش صندلی رنو L90 تمام مخمل، روکش صندلی رنو L90 مخمل پاخوری چرم، روکش صندلی رنو L90 تمام پارچه، روکش صندلی رنو L90 چرم اسپایسی

 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد