ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی آریو (زوتی) Z300
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی آریو (زوتی) Z300

انواع روکش صندلی زوتی Z300 در چند طرح متفاوت، جذاب و با کیفیتی بسیار بالا

4,290,000 ريال
3,989,700ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     
فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
    روکش صندلی های روکش صندلی آریو (زوتی)Z300 در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام چرم، تمام مخمل، تمام پارچه ، چرم سوزنی
2) چرم اسپایسی ، چرم و پارچه
رنگ های ارائه شده:
طوسی، کرم ، مشکی

* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 

موضوعات مرتبط: روکش صندلیZ300،روکش صندلی زوتیZ300،روکش صندلی خودرو،روکش صندلی آریوZ300،روکش صندلی آریوZ300 چرم و اسپایس،روکش صندلی آریوZ300 تمام چرم،روکش صندلی آریوZ300 چرم و پارچه،روکش صندلی آریو Z300 تمام پارچه 
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد