ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی H30 کراس
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی H30 کراس

روکش صندلی اچ سی کراس در چند طرح متفاوت و جذاب و با کیفیت بالا

4,000,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 

روکش صندلی های اچ سی کراس در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1) تمام پارچه، اسپایسی پاخوری چرم، چرم و پارچه
2)  چرم و اسپایس، چرم و مخمل
رنگ های ارائه شده:
مشکی، طوسی و ذغالی، نوک مدادی، قرمز طوسی، قرمز نوک مدادی، مشکی قرمز، مشکب نارنجی، مشکی آلبالویی


* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.
 

 موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی H30 کراس، روکش صندلی چرم و پارچه، روکش صندلی H30 کراس چرم و پارچه، روکش صندلی چرم ومخمل، روکش صندلی H30 کراس چرم و مخمل، روکش صندلی تمام پارچه، روکش صندلی H30 کراس تمام پارچه، روکش صندلی H30 کراس اسپایسی پاخوری چرم، روکش صندلی H30 کراس چرم و پارچه

 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد