ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی مگان سواری 1600
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی مگان سواری 1600

انواع روکش صندلی مگان سواری در طرح ها و مدل های متفاوت مخصوص مگان 1600

4,500,000 ریال
4,185,000ریال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.

      فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.

 
  روکش صندلی های مگان در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1) تمام چرم، تمام پارچه و تمام مخمل
2) مخمل و چرم، مخمل و پارچه، چرم و پارچه و چرم و اسپایس
رنگ های ارائه شده:
مشکی، طوسی و ذغالی

* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 

موضوعات مرتبط: روکش صندلی مگان 1600، روکش صندلی مگان چرم و مخمل، روکش صندلی مگان 1600 چرم و پارچه، روکش صندلی مگان 1600 تمام چرم، روکش صندلی مگان 1600 تمام مخمل، روکش صندلی مگان 1600 مخمل و پارچه، روکش صندلی مگان 1600 چرم و اسپایسی، روکش صندلی 1600 مگان مخمل و اسپایسی
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد