ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی ماکسیما
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی ماکسیما

انواع روکش صندلی ماکسیما در چند طرح متفاوت و جذاب و باکیفیت بسیار بالا

6,600,000 ريال
6,138,000ريال
مدت زمان تحويل: سه تا پنج روز

ماکسیما - روکش صندلی
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 
    روکش صندلی های نیسان ماکسیما در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام پارچه، تمام مخمل، پارچه و مخمل
2) چرم و اسپایس و چرم و پارچه
رنگ های ارائه شده:
طوسی، کرم ، سدری،مشکی، کرم استخوانی، حنایی


* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 


موضوعات مرتبط: روکش صندلی،روکش صندلی ماکسیما،روکش فابریک ماکسیما،روکش صندلی خودرو،روکش صندلی ماکسیما تمام پارچه، روکش صندلی ماکسیما تمام مخمل،روکش صندلی ماکسیما چرم و اسپایس،روکش صندلی ماکسیما چرم و پارچه، روکش صندلی ماکسیما پارچه و مخمل
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد