ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی پژو 405
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی پژو 405

روکش صندلی پژو 405 با الگوهای مختلف و جذاب و قیمت عالی با کیفیت بالا.

3,900,000 ريال
3,627,000ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
   
 روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.

 
    روکش صندلی های پژو 405 در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)   تمام مخمل، مخمل پاخوری چرم، پارچه و مخمل
2) چرم و مخمل و چرم و پارچه، تمام پارچه، تمام چرم
رنگ های ارائه شده:
کرم قهوه ایی، مشکی کرم، توسی نارنجی، توسی حنایی، قرمز مشکی، سبز یشمی


    * تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 

موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی پژو 405 تمام چرم،روکش صندلی پژو 405 تمام مخمل، روکش صندلی پژو 405 مخمل پا خوری چرم، روکش صندلی پژو 405 چرم و مخمل، روکش صندلی پژو 405 چرم و پارچه، روکش صندلی پژو 405، روکش صندلی پژو 405 پارچه و مخمل، روکش صندلی پژو 405 تمام پارچه، روکش صندلی پژو 405 تمام چرم
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد