ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی بنز سواری کلاس E
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی بنز سواری کلاس E

روکش صندلی سواری بنز در کلاس E در چند طرح متفاوت

5,490,000 ريال
4,941,000ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

   
 روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیل عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.

     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.

    روکش صندلی های بنز کلاس E  با صندلی های کوتاه، در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام پارچه،تمام کتان، تمام چرم
2) چرم و اسپایس و چرم و پارچه
رنگ های ارائه شده:
طوسی، کرم ، مشکی، سفید، شکلاتی و آبی 

* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 


موضوعات مرتبط: روکش بنز کلاس E، روکش صندلی بنز، روکش صندلی بنز تمام چرم، روکش صندلی بنز مشکی، روکش صندلی بنز توسی، روکش صندلی بنز صندلی کوتاه
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد