ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی وانت کاپرا
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی وانت کاپرا

انواع روکش صندلی کاپرا در چند طرح جذاب و با کیفیتی بی نظیر

3,750,000 ريال
3,487,500ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
روکش صندلی کاپرا
   روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیل عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نمایید.
 
روکش صندلی های وانت کاپرا در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
  چرم و مخمل، تمام پارچه
رنگ های ارائه شده:
 ذغالی، طوسی

 
* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.


موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی کاپرا، روکش صندلی وانت کاپرا، روکش صندلی وانت کاپرا چرم ومخمل، روکش صندلی کاپرا چرم و مخمل، روکش صندلی وانت کاپرا تمام پارچه، روکش صندلی  کاپرا تمام پارچه
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد