ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی دنا
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی دنا

روکش صندلی مخصوص دنا در چند طرح متفاوت و جذاب و باکیفیت بسیار بالا

3,900,000 ريال
3,627,000ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز

     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 

 روکش صندلی های دنا در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)  تمام پارچه، تمام چرم، چرم کتان، چرم سوزنی
2) چرم اسپایس ، چرم و مخمل، چرم و پارچه
رنگ های ارائه شده:
طوسی، مشکی، نارنجی، ذغالی، مارون


* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.
 

 موضوعات مرتبط: روکش صندلی دنا،روکش دنا،روکش صندلی مخصوص دنا،روکش صندلی دنا چرم و اسپایسی،روکش صندلی دنا چرم و مخمل، روکش صندلی دنا تمام چرم، روکش صندلی دنا تمام پارچه، روکش صندلی دنا چرم و کتان، روکش صندلی دنا تمام چرم، روکش صندلی دنا چرم سوزنی، روکش صندلی دنا چرم و پارچه
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد