ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی نارون
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی نارون

انواع روکش صندلی مخصوص نارون

5,950,000 ريال
5,533,500ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیل عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.


    از نمونه های این روکش، روکش صندلی تمام مخمل بوده و از جنس خوبی برخوردار است. پارچه این روکش از تولید کارگاه های داخلی بوده و کیفیتی مشابه جنس خارجی دارد. ابر این روکش 6 میل بوده و دارای چسبندگی خوب و قدرت نشینمن بالا و حفظ حالت بسیار عالی میباشد. این روکش بسیار آسان و با یک دستمال نمناک به راحتی تمیزمیشود. حتی این روکش کمتر نو خورشید را جذب و مانع از دست رفتن رنگ و عرق کردن میشود. فوم به کار رفته در پاخوری این روکش هم به ظاهر آن اضافه میکند و هم مانع  جذب گرد و غبار به پارچه روکشی و تمیز ماندن خودرو میشود و مانع پاره شدن روکش در برابر ضربه و دیگر موارد میشود. 

روکش صندلی های نارون در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1) تمام مخمل
رنگ های ارائه شده:

طوسی و مشکی

* تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.


موضوعات مرتبط:روکش صندلی،روکش صندلی نارون،روکش صندلی تمام مخمل نارون،انواع روکش صندلی نارون تمام مخمل
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد