ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی تویوتا پرادو چهار درب
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی تویوتا پرادو چهار درب

روکش صندلی تویوتا پرادو چهار درب در چند طرح متفاوت و جذاب و با کیفیت

6,600,000 ريال
6,138,000ريال
مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
  
   روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
     فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 

    روکش صندلی های پرادو چهار درب در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1) چرم سوزنی، چرم وسط طبی
2) چرم و اسپایس 
رنگ های ارائه شده:
کرم، کرم استخوانی، مشکی


   * تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 

موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی پرادو چهار درب، روکش صندلی تویوتا پرادو چهار درب چرم وسط سوزنی، روکش صندلی تویوتا پرادو چهاردرب وسط اسپایسی،  روکش صندلی پرادو چهار درب وسط اسپایسی، روکش صندلی پرادو چهار درب چرم وسط سوزنی، روکش صندلی تویوتا پرادو چهار درب، روکش صندلی تویوتا پرادو چهار درب وسط طبی، روکش صندلی پرادو چهار درب وسط طبی
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد