ایران کارلوکس
همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  مراقبت های خودرویی  >  روکش صندلی  >  انواع روکش صندلی برلیانس 320
Click to see the enlarge image


انواع روکش صندلی برلیانس 320

انواع روکش صندلی برلیانس 320 در چند طرح متفاوت و جذاب و با کیفیتی بالا

4,500,000 ريال
4,185,000ريال
مدت زمان تحويل: سه تا پنج روز

     روکش صندلی محصولی است که به خوبی میان دارندگان خودروهای سواری و غیرسواری جا افتاده و دیگر کمتر کسی است که برای محافظت از خودروی خود تن به خرید یکی ازین محصولات ندهد. در این میان به دلیل تنوع محصولات و خیلی عظیم تولید و عرضه کنندگان، گاهی اوقات انتخاب یک روکش جدید و مناسب برای خودرو کاری سخت و چالش برانگیز می شود. حال اگر محدودیت ها و ترافیک های مراکز عرضه این محصولات را نیز به انتخاب سخت آن بیفزایید ممکن است به طور کل قید خرید آن را بزنید یا حداقل خرید آن را تا جایی که مجبور به انجام آن نشوید به تعویق بیندازید.
 
   
 فروشگاه ایران کارلوکس با برقراری ارتباط میان تولید کنندگان و شما و حذف واسطه ها از این میان، توانسته فرصت خوبی را برای خریداران عزیز فراهم نماید تا در کمال آسایش و آرامش ضمن راحتی در انتخاب و اعمال سلیقه های شخصی خود، بدون محدودیت اقدام به بررسی و خرید آسان نماید.
 

    روکش صندلی های برلیانس 320 در مدل ها و رنگهای زیر عرضه شده است.
1)   چرم و مخمل - پاخوری چرم- چرم سوزنی
     تمام چرم- تمام مخمل- چرم اسپایسی

رنگ های ارائه شده:
طوسی، کرم ، سدری


     * تمام روکش های ارائه شده دارای ابر با کیفیت 6 میلیمتر، نخ های دوخت عالی ( پلی استر) و پارچه های ( چرم ، کتان ، پارچه ) بسیار با کیفیت می باشد.

 
موضوعات مرتبط: روکش صندلی، روکش صندلی برلیانس 320، روکش صندلی برلیانس 320 تمام چرم، روکش صندلی برلیانس 320 تمام مخمل، روکش صندلی برلیانس 320 چرم اسپایسی، روکش صندلی برلیانس 320 چرم و مخمل، روکش صندلی برلیانس 320 پاخوری چرم، روکش صندلی برلیانس 320 چرم سوزنی
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد