همه محصولات  >  آپشن های لوکس خودرو  >  محصولات اسپرت  >  چراغ جات  >  SMD سقفی ریموت دار
Click to see the enlarge image


SMD سقفی ریموت دار

Smd RGB ریموت دار محصولی بسیار لوکس برای چراغ سقف دارای سنسور صدا با قابلیت تغییر رنگ و ایجاد افکت های رنگی با کنترل از راه دور.

750,000 ريال

مدت زمان تحويل: یک تا دو روز
 
SMD      سرنام کلمات Surface Mounted Device می باشد. تکنولوژی Surface-mount (SMT) در واقع روشی‌ست برای تولید مدارهای الکترونیکی که در آن اجزا یا واحدها مستقیما برروی سطح برد مدارهای الکترونیکی نصب می شوند. به این مدارهایی که توسط این تکنولوژی تولید می شوند، قطعات SMD گفته می شود.
 
     این تکنولوژی در ساخت محصولات الکترونیکی بر پایه لحیم کاری بدون استفاده از دریل و مته و سوراخ بر روی بورد بنا شده است. کاربرد تکنولوژی SMD در LED ها به حدی فراوانی دارد که اکثر قطعات LED مورد استفاده در قطعات روشنایی و نورپردازی برپایه این تکنولوژی ساخته شده است.

 
محصولات LED بر پایه تکنولوژی SMD 
 
 LED    ها دارای دو یا چند پایه به جهت لحیم کاری به علاوه یک پد مخصوص برای انتقال حرارت هستند که باعث بالا بردن توان و طول عمر آنها می شود. عموما جنس این پد از مس با کیفیت بالا یا آلومینیوم است. به این جهتLED هایی که فاقد مس مرغوب یا فلزات مناسب تر هستند در انتقال حرارت به مشکل بر می‌خورد و دارای طول عمر مناسب نخواهند بود. چیپ های SMD دارای انواع متفاوتی می باشند. همچنین POWER LED نیز به علت شیوه لحیم کاریِ آنها جزء دسته SMD ها قرار می گیرند. از انواع این LED ها می توان به چیپ های SMD ۵۰۵۰ - ۲۸۳۵ - ۳۰۵۶ و غیره اشاره کرد که در LED استریپ ها، نواری و خطی کاربرد دارند.
 
    از نکاتی که باید در مورد چیپ های  “ SMD LED CHIPS ” اشاره کرد استفاده از سیم های طلایی Golden Wires در ساختارآن هاست. اما در صورتیکه از آلیاژ طلا در این بخش استفاده نشود این اتصالات در طی زمان بر اثر حرارت ضعیف تر می شوند و مقاومت الکتریکی آن ها افزایش می یابد. این افزایش مقاومت باعث کاهش جریان عبوری و در نتیجه کاهش نور متصاعد شده از تراشه LED
می گردد.
 
موضوعات مرتبط: SMD RGB سقفی ریموت دار، چراغ سقف سنسوردار،چراغ سقف کنترل دار، لامپ سقف، چراغ سقف، چراغ سقف ماشین، چراغ سقف خودرو
 
 
مالیات مالیات: 9%
سایر اطلاعات
خرید کالای دیگر
تماس با ما
استفاده از مطالب این سایت به قصد اهداف تجاری و بدون ذکر نام شرعا جایز نمی باشد