1395/11/2 شنبه

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

   ایران‌کارلوکس به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

   ایران‌کارلوکس متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ایران‌کارلوکس، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

   همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایران‌کارلوکس، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایران‌کارلوکس، جزئی از اموال ایران‌کارلوکس محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار ایران‌کارلوکس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ایران‌کارلوکس محفوظ می‌دارد.
   
   علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ایران‌کارلوکس
  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ایران‌کارلوکس است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت ایران‌کارلوکس و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ایران‌کارلوکس محفوظ است.

    در صورت استفاده از هر یک از خدمات ایران‌کارلوکس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.
 
   ایران‌کارلوکس محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌تر هستند می‌باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.


    تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی
www.IranCarlux.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تأیید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت ایران‌کارلوکس هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.IranCarlux.com و همچنین هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی و غیره ندارد و هیچ گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.