لیفان X60

لیفان X60 - Lifan

معرفی لیفان X60

در پانزدهمین نمایشگاه خودرو تبریز ، شرکت کرمان موتور از اولین محصول شاسی بلند لیفان چین رونمایی کرد . این خودرو که با نام X60 بصورت CKD وارد کشور خواهد شد اولین محصول شاسی بلند خودروسازی لیفان چین و سومین محصول شرکت کرمان موتور پس از لیفان ۵۲۰ و ۶۲۰ می باشد. لیفان X60 از موتور ۱۸۰۰ سی سی ۱۶ سوپاپه با توان ۱۳۲ اسب بخار بهره می برد که مجهز به سیستم تنظیم زمان بندی سوپاپ های هوشمند بوده و از طریق گیربکس ۵ سرعته دستی نیرو انتقال پیدا میکند.
X60 خودرویی تک دیفرانسیل است و در مصارف شهری راضی کننده میباشد. از خصوصیات مهم X60 میتوان به فضای بسیار دلباز سرنشینان عقب داخل آن اشاره کرد. با هیچ معیاری و هیچ پیشوند و پسوندی نمیتوان X60 را یک SUV دانست. لیفانx60 را در نهایت میتوان کراس اوور شهری معرفی کرد.
شاید کیفیت داشبورد و ادوات داخلی لیفان نمره "عالی" نگیرد اما باید به یاد بیآورید برای یک کراس‌اوور شهری چینی تک دیفرانسل نسبتا با کیفیت باید بیش از 100 میلیون تومان و حدود دوبرابر لیفان هزینه کنید. پس با توجه به هزینه‌ای که انجام داده‌اید، خرید خوبی کرده‌اید. لیفان x60 در اوایل حضورش در بازار یک مشکل فنی جدی در بخش گیربکس داشت که امروز آن مشکل رفع شده و به دست فراموشی سپرده شده است. لیفان در مجموع یک خودروی کراس‌اوور شهری، خوش استیل است که با توجه به هزینه پرداختی شما به نظر انتخاب خوبی میآید.

ایران‌کارلوکس روکش‌صندلی های لیفانX60 را برای دارندگان این خودرو فراهم کرده است