لیفان ایکس 50

روکش صندلی لیفان X50

معرفی لیفان X50

لیفان X50 (لیفان ایکس۵۰) دارای ظاهر خوب و به روزی است. لیفان X50 یکی از تولیدات کمپانی لیفان موتورز است که در نگاه اول شبیه یک هاچ بک است اما این خودرو مانند لیفان x60 در کلاس خودرو های کراس اوور کوچک قرار می گیرد . این خودرو در دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک تولید شده و هر دو مدل توسط کرمان موتور عرضه می شوند. موتور این خودرو یک موتور 1.5 لیتری با قدرت 102 اسب بخار است که می توانند به حداکثر سرعت 160 در نمونه دستی و 170 کیلومتر در ساعت در نمونه اتوماتیک آن دست یابد.

رقیبان X50 در بازار ایران رنو ساندرو استپ وی ، دانگ فنگ اچ سی کراس، برلیانس H320 هستند. در میان این رقبا فقط ساندرو اروپایی است و بقیه خودروها چینی هستند... با اینکه لیفان X50 بدترین شتاب را در میان رقبای خود دارد اما حجم صندوق بسیار مناسبی دارد و از رقبا کم اشتهاتر است. این خصوصیت‌ها نشان میدهد x50 بیشتر برای یک خانم خانه‌دار طراحی شده است. ظرافت‌هایی که این خودرو دارد را در کنار موتور نه چندان پرشتاب و طراحی فوق العاده شبیه به لفارومئو جولیتا در بخش عقب خودرو قرار دهید تا باز هدف این خودروی چینی را دقیق تر بشناسید.

بعد از معرفی آخرین نسخه از توسان و شباهت چراغ‌های عقب آن به X50 این مورد هم از نکات مثبت این خودرو شده است. وقتی به داخل خودرو میرویم، ایکس 50 فضای داخلی به شدت جذابی دارد که با طراحی خوب داشبورد و مجموعه پشت آمپر قرمز رنگ با دور موتور بزرگ (به سبک خودروهای فراری) متفاوت از تمام خودروهای اقتصادی موجود در بازار به نظر می رسد.
سانروف، سنسور دنده عقب، تهویه مطبوع اتوماتیک از آپشن‌های جذاب این خودرو بشمار می‌آید.

ایران کارلوکس تصمیم گرفته است تا روکش صندلی این خودرو کوچک شهری را به عنوان یکی از محصولات خود معرفی کند.